Kukla OPTREL CRYSTAL 2,0

Kód: 1006.900
Akce
Značka: OPTREL
19 239 Kč –37 %
vyr 508 1006 900 Optrel Crystal 2 0
19 239 Kč –37 % 12 113,31 Kč 10 011 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

 

  • Samostmívací kazeta 1/1/1/2. DIN 4 - 12
  • Světlý stav DIN 2
  • Průzor 100 x 50 mm
  • 3 senzory - uutopilot, true color, twilight
  • Vyměnitelné baterie

Detailní informace

25 let
Telefon Radka

Detailní popis produktu

 

Technologie Crystal Lens Technology 2.0, které má kukla crystal2.0 jako první na světě úroveň zatemnění v neaktivním stavu DIN 2 a v aktivním stavu (během svařování) poskytuje neuvěřitelné barevné podání. Kukla je určena pro všechny metody svařování (kromě laserového), pro pájení, plazmové řezání nebo broušení.

1484-1_svareci-kukla-samostmivaci-optrel-crystal-2-0

CRYSTAL LENS TECHNOLOGY 2.0

Díky inovativní technologii CRYSTAL LENS TECHNOLOGY 2.0 (CLT 2.0) nabízí kukla v neaktivním stavu unikátní úroveň zatemnění DIN 2. Realistické barvy a brilantní vidění se přibližují pohledu přes okenní sklo - nádech do zelena je již minulostí.

Běžné svařovací kukly mají hodnotu zatemnění v neaktivním stavu DIN 3 až DIN 4. Byť se může zdát, že rozdíl v propustnosti světla není v porovnání s úrovní DIN 2 velký, skutečnost je zcela jiná. Zatímco u hodnoty DIN 4 je propustnost světla cca 5%, u hodnoty DIN 2 je propustnost světla cca 31%. A to je rozdíl téměř propastný... Slogan výrobce "Neuvěříte vlastním očím" je tak díky technologii CLT 2.0 splněn na 100 %.

TRUE COLOR VIEW

Díky technologii TRUE COLOR VIEW vidíte zcela čistě vše, co se děje před, v průběhu i po ukončení svařování. V aktivním stavu je obraz detailní, vysoce kontrastní, s neuvěřitelně širokým barevným spektrem.

Nastavení zatemnění AUTOPILOT s možností korekce

Jedinečné řešení OPTREL "AUTOPILOT" (adaptabilní zatmavení) automaticky přizpůsobuje stupeň tmavosti v průběhu svařování. Přidaný senzor jasu okamžitě rozpozná změny v intenzitě svařovacího oblouku a automaticky přizpůsobí úroveň zatmavení DIN v rozsahu 5 - 13. Jste tak stále dokonale chráněni nezávisle na změnách v intenzitě oblouku a velikosti svařovacího proudu. V režimu "AUTOPILOT" je možné provést manuálně korekci o ± 2 stupně DIN. Manuální úprava zatmavení už není nutná - ale je stále dostupná stisknutím tlačítka kdykoliv potřebujete.

Funkce TWILIGHT

S přechodem z tmavého do světlého stavu souvisí i funkce "TWILIGHT", kterou je kukla OPTREL e684 vybavena. U běžných kukel dochází k přepnutí stavu tmavá/světlá skokově. Po delším svařování může být tento přechod pro svářeče nepříjemný a oči mohou být nakrátko "oslepeny". Právě tomuto stavu funkce "TWILIGHT" zamezuje - kazeta kukly přechází z tmavého do světlého stavu zcela plynule. Funkce "TWILIGHT" snižuje namáhání očí a umožňuje tak svařovat delší dobu s minimální únavou.

Sestava obsahuje

  • Kukla OPTREL Crystal 2,0
  • Náhradní vnější ochranný zorník - 1 kus
  • Obal na kuklu

           

Prospekt: OPTREL Crystal 2,0

Doplňkové parametry

Kategorie: Samostmívací svářecí kukly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.46 kg
výrobce: OPTREL
Průzor (mm): 100 x 50
Světlý stav: DIN 2
Tmavý stav: DIN 4 - DIN 12
Rychlost zatmění kazety (ms): 0,1
Čas prosvětlení kazety (s): 0,1 - 2,0
Počet senzorů: 3
Napájení: solární články + vyměnitelné baterie (CR2032)-indikátor vybití baterie
Funkce: svařování / broušení - volitelné na kukle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: