Telefon na prodejnu +420 317 070 588.

Servis, kalibrace, validace strojů a procesů

Zajišťujeme opravy svářecí techniky, vodíkových generátorů, kompresorů, autogenní techniky a elektrického ručního nářadí vlastními servisními pracovníky. Provádíme revize a periodické prohlídky svařovací techniky a elektrického ručního nářadí včetně sledování termínů jejich platnosti. Nabízíme i smluvní servis za zvýhodněné ceny.

Nabízené služby:

  •  Validace svařovacích procesů dle ČSN EN 60974-14 (původní EN 50504) do 1500 A  - vystavení potvrzení o validaci (kalibraci) a zkušebního protokolu včetně naměřených hodnot, umístění štítku. Evropská norma EN 60974-14 definuje validační postupy pro zařízení pro obloukové svařování a musí být závazně dodržována všemi výrobci, kteří jsou certifikováni podle normy EN 1090 (norma pro výrobu ocelových konstrukcí a hliníkových konstrukcí).
  •  Technické prohlídky kompresorů, kompletní realizace včetně vzduchových rozvodů
  •  Revize kyslíko - acetylenových souprav včetně bezpečnostních prvků 
  •  Oweld - pravidelné servisní zásahy a čištění vodíkových generátorů na pájení.

 V případě zájmu o naše služby kontaktujte vildman@vildman.eu nebo volejte +420 602 116 584

 

HKS-WeldAnalyst-Analysebox

Validace svařovacích procesů systémy ESAB - KHS - Weldscanner validator - systém pro vysoce dynamickou analýzu svařovacích procesů.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení