Telefon na prodejnu +420 317 070 588.

Vodíkové generátory Oweld

Nejprodávanější

Vodíkový generátor
Vodíkový generátor Oweld
Momentálně nedostupné
Kód: 4367
 
1 Kč
(0,83 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Vodíkový generátor
Vodíkový generátor Oweld
Momentálně nedostupné
0,83 Kč bez DPH
1 Kč

Vodíkové generátory Oweld Rozdělení dle výkonu a objemu vyrobeného plynu za hodinu: 30 000 HD , výkon 30 kW,  max.účinnost výroby plynu 7 500 l 20 000 HD, výkon 20 kW,...

Kód: 4367

Vodíkový generátor OWELD - pájení, letování  na tvrdo všech kovů

 Použití: V oblasti chladírenství, výroby tepelných čerpadel, výroby řezných nástrojů, výroba motorů a elektromotorů

Vodíkový vyvíječ: tato technologie využívá elektrolýzu vody, kdy jednoduchými chemickými reakcemi dochází k produkci vodíku a kyslíku. Tyto plyny pak nahrazují konvenční pájení, nejběžnější plyny: kyslík - acetylen, kyslík – propan/butan, kyslík – zemní plyn.

Díky charakteristickým vlastnostem plamene je systém speciálně určen pro pájení mědi, mosazi, hliníku, oceli a mnoha dalších, od malých kapilár až po velké průměry.

Dva vzniklé plyny (kyslík a vodík), které vychází ze zařízení jsou předem smíchány strojem, a nikoliv obsluhou v hořáku, což se děje při konvenčním pájení. Na výrobních linkách, pracují různě zkušení pracovníci, kteří tak mají stejné podmínky při pájení, a tak se snižuje chyba vzniku vadného pájeného spoje a možného úniku plynu.

 Teplota plamene 3 600 ºC 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení