Kukla OPTREL E684

Kód: 1006.500
Značka: OPTREL
16 764,55 Kč –35 %
Kukla OPTREL E684
16 764,55 Kč –35 % 10 890 Kč 9 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Samostmívací kazeta 1/1/1/1. DIN 5 - 13
  • Světlý stav DIN 4
  • Průzor 100 x 50 mm
  • 3 senzory - autopilot, true color, twilight.
  • Vyměnitelné baterie

Detailní informace

25 let
Telefon Radka

Detailní popis produktu

Samostmívací svařovací kukla s plně automatickým nastavením. Je určena pro všechny metody svařování (kromě laserového), pro pájení, plazmové řezání nebo broušení. Disponuje technologiemi True Color View, Autopilot, funkcí Twilight apod.

Popis

OPTREL e684 je plně automatická svařovací kukla od švýcarského výrobce, společnosti OPTREL. Díky unikátní technologii True Color View poskytuje zcela realistické zobrazení barev, funkce Autopilot sama nastaví úroveň zatemnění DIN dle intenzity oblouku. Samozřejmostí je i přepínač režimu broušení/svařování a vyměnitelné baterie.

449_kukla-samostmivaci-optrel-e684

TRUE COLOR VIEW

Díky technologii TRUE COLOR VIEW vidíte zcela čistě vše, co se děje před, v průběhu i po ukončení svařování. V aktivním stavu je obraz detailní, vysoce kontrastní, s neuvěřitelně širokým barevným spektrem.

Nastavení zatemnění AUTOPILOT s možností korekce

Jedinečné řešení OPTREL "AUTOPILOT" (adaptabilní zatmavení) automaticky přizpůsobuje stupeň tmavosti v průběhu svařování. Přidaný senzor jasu okamžitě rozpozná změny v intenzitě svařovacího oblouku a automaticky přizpůsobí úroveň zatmavení DIN v rozsahu 5 - 13. Jste tak stále dokonale chráněni nezávisle na změnách v intenzitě oblouku a velikosti svařovacího proudu. V režimu "AUTOPILOT" je možné provést manuálně korekci o ± 2 stupně DIN. Manuální úprava zatmavení už není nutná - ale je stále dostupná stisknutím tlačítka kdykoliv potřebujete.

Funkce TWILIGHT

S přechodem z tmavého do světlého stavu souvisí i funkce "TWILIGHT", kterou je kukla OPTREL e684 vybavena. U běžných kukel dochází k přepnutí stavu tmavá/světlá skokově. Po delším svařování může být tento přechod pro svářeče nepříjemný a oči mohou být nakrátko "oslepeny". Právě tomuto stavu funkce "TWILIGHT" zamezuje - kazeta kukly přechází z tmavého do světlého stavu zcela plynule. Funkce "TWILIGHT" snižuje namáhání očí a umožňuje tak svařovat delší dobu s minimální únavou.

Sestava obsahuje

  • Kukla OPTREL e684
  • Náhradní vnější ochranný zorník - 1 kus
  • Obal na kuklu

   

Náhradní folie: 

Prospekt: Prospekt OPTREL

Doplňkové parametry

Kategorie: Samostmívací svářecí kukly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
výrobce: OPTREL
Průzor (mm): 100 x 50
Světlý stav: 4 DIN
Tmavý stav: DIN 5 - DIN 13
Rychlost zatmění kazety (ms): 0,17
Čas prosvětlení kazety (s): 0,1 - 2,0
Počet senzorů: 3
Napájení: solární články + vyměnitelné baterie (CR2032)-indikátor vybití baterie
Funkce: svařování / broušení - volitelné na kukle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: