Kukla OPTREL Panoramaxx 2,5

Kód: 1010.000
Značka: OPTREL
18 076,19 Kč –35 %
vyr 472 Svarovaci kukla Panoramaxx
18 076,19 Kč –35 % 11 749,10 Kč 9 710 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Samostmívací kazeta 1/1/1/2. DIN 5 - 12
  • Světlý stav DIN 2,5
  • Panoramatický průzor
  • 5 senzorů. Autopilot, True color, Twilight. Li-Pol akumulátor

Detailní informace

25 let
Telefon Radka

Detailní popis produktu

 

Detailní popis produktu

Samostmívací svařovací kukla s plně automatickým nastavením. Je určena pro všechny metody svařování (kromě laserového), pro pájení, plazmové řezání nebo broušení. Disponuje technologiemi True Color View, Autopilot, funkcí Twilight apod. Díky unikátní panoramatické kazetě je zorné pole až 6,3-krát větší než u běžné svařovací kukly. Kukla je vybaveny unikátním hlavovým křížem IsoFit.

 Popis

OPTREL panoramaxx2.5 je plně automatická svařovací kukla od švýcarského výrobce, společnosti OPTREL. Díky unikátní technologii True Color View poskytuje zcela realistické zobrazení barev, funkce Autopilot sama nastaví úroveň zatemnění DIN dle intenzity oblouku. Samozřejmostí je i přepínač režimu broušení/svařování.

Panoramatická kazeta

Největší předností kukly OPTREL panoramaxx2.5 je její zorné pole. Díky unikátní panoramatické kazetě s nosním zářezem se oči dostávají blíže ke kazetě a stejně jako obroučky běžných brýlí se tak stává rámeček kazety téměř neviditelným. Dle nastavení náhlavního kříže dosahuje zorné pole 2,3 - 6,3 násobku plochy standardního pole kazety o rozměrech 100 x 50 mm. Panoramatický výhled v kombinaci s úrovní DIN 2,5 ve světlém stavu a věrnou reprodukcí barev True Color View tak otevírá zcela nový rozměr vidění.

TRUE COLOR VIEW

Díky technologii TRUE COLOR VIEW vidíte zcela čistě vše, co se děje před, v průběhu i po ukončení svařování. V aktivním stavu je obraz detailní, vysoce kontrastní, s neuvěřitelně širokým barevným spektrem.

Nastavení zatemnění AUTOPILOT s možností korekce

Jedinečné řešení OPTREL "AUTOPILOT" (adaptabilní zatmavení) automaticky přizpůsobuje stupeň tmavosti v průběhu svařování. Přidaný senzor jasu okamžitě rozpozná změny v intenzitě svařovacího oblouku a automaticky přizpůsobí úroveň zatemnění v rozsahu DIN 5 - 12. Jste tak stále dokonale chráněni nezávisle na změnách v intenzitě oblouku a velikosti svařovacího proudu. V režimu "AUTOPILOT" je možné provést manuálně korekci o ± 2 stupně DIN. Manuální úprava zatmavení už není nutná - ale je stále dostupná stisknutím tlačítka kdykoliv potřebujete.

 Rozsah dodávky

  • Kukla OPTREL panoramaxx2.5
  • Náhradní vnější ochranná folie - 1 kus
  • Micro USB kabel pro dobíjení
  • Obal na kuklu

 Prospekt: OPTREL PANORAMAXX 2,5

Doplňkové parametry

Kategorie: Samostmívací svářecí kukly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.53 kg
výrobce: OPTREL
Světlý stav: DIN 2,5
Tmavý stav: DIN 5 - DIN 12
Rychlost zatmění kazety (ms): 0,09
Čas prosvětlení kazety (s): 0,1 - 2,0
Počet senzorů: 5
Napájení: solární články
Funkce: svařování / broušení - volitelné na kukle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: